Vyberte stranu

Jeseň býva tradične obdobím kedy sa rozbiehajú rozličné školenia, prednášky, semináre. Predsa len, dni sa predlžujú, už nie je tak teplo, a človek radšej ostane doma a niekde nejde. Ak sa chce vzdelávať tak to tiež nie je problém, pretože tu máme webináre.

Ich výhody sú nesporné. Nikam nemusíte chodiť, ostávate pekne v pohodlí domova a jediné čo musíte, mať dostato sebadisciplány aby ste si v stanovenom čase zapli počítač a prihlásili sa na stránku kde webinár prebieha.

Na október som si pre vás pripravil dva zaujimavé webináre s dvoma hosťami. Prvý sa bude týkať vzťahovej problematiky. S mojím kolegom a lektorom Robertom Krausem sa budeme baviť o tom, prečo nám vzťahu nefungujú a o mnohých vecia a oblastiach, ktoré zo vzťahmi súvisia. Registrujte sa tu.

V druhom webinári budem spovedať motivačného spíkra Františka Kozáčka o tom ako využívať video a špeciálne youtube pre rozvoj vášho podnikania. A kedže, ako viete, ja sa tiež venujem tvorbe videí a ich propagácii na vlastnom youtube kanáli, tak to bude skôr rozhovor dvoch ostrieľaných harcovníkov. A máme pre vás pripravený aj špeciálny bonus, ktorý si budete môcť vybrať len počas tohoto konkrétneho webinára. Registrujte sa tu.

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers: